Vilties Laipiojimas 2018

 

 

 KAS: 

 

"Vilties laipiojimas"  - tai vienas iš "Vilties miesto" ciklo renginių, kurie Klaipėdoje prasidėjo pagal Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio vienolyno idėją nuo "Vilties bėgimas" varžybų (daugiau www.viltiesbegimas.lt). Šių ir kitų varžybų bei renginių tikslas yra skleisti žinią apie Klaipėdoje įsikūrusį Šv. Pranciškaus onkologinių ligų centrą, kuriame teikiama nemokama dvasinė ir psichosocialinė parama tiems, kurie išgirdo onkologinės ligos diagnozę ir jų artimiesiems bei prisidėti prie jo veiklos.

"Vilties laipiojime", kaip ir "Vilties bėgime" gali dalyvauti įvairaus amžiaus ir įvairaus pasiruošimo žmonės norintys prisidėti prie gerosios vilties puoselėjimo. Laipiojimo patirtis dalyviams nebūtina.

Organizatoriai garantuoja gerą nuotaiką ir gerus įspūdžius net ir pirmą kartą lipantiems dalyviams!

 

 KADA: 

 

"Vilties laipiojimas"  vyks 2018 metų spalio 20 dieną (šeštadienį). Dalyviai lips 5 skirtingais laikais priklausomai nuo jų registracijos. Lipimo laikas pasirenkamas registracijos metu:

1 grupė: 10:00 - 11:00

2 grupė: 11:30 - 12:30

3 grupė: 13:00 - 14:00

4 grupė: 14:30 - 15:30

5 grupė: 16:00 - 17:00

Apdovanojimai

 

 KUR: 

 

Scala Dream laipiojimo uolomis centre, Mainų g. 6 (3 aukštas) Žiūrėkite atvykimo žemėlapį

 

 FORMATAS: 

 

Dalyviai lips 1 valandą specialiai naujokams ir mėgėjams paruoštas laipiojimo trasas. Kiekvienai trasai bus priskirti individualūs balai. Dalyvio rezultatas - surinktų itrasose taškų suma. Laimės daugiasia balų surinkę dalyviai. Lipantieji savarankiškai įveikinėja trasas ir savarankiškai fiksuoja rezultatus prižiūrimi varžybų teisėjų. Organizatoriai prižiūri lipančiuosius ir pataria pirmą kartą atvykusiems svečiams.

 

 SPAUSKITE REGISTRACIJAI 

 

Išankstinė dalyvių registracija vyks iki spalio 19 dienos.

Startinių kortelių išdavimas vietoje vyks 30 minučių iki kiekvienos startinės grupės lipimo pradžios. Nepilnamečiai bus registruojami su tėvais, treneriu arba raštikšku tėvų sutikimu dalyvauti varžybose.

 

 STARTINIS MOKESTIS: 

 

Startinis mokestis dalyviams - 6 EUR. 

 

 REKOMENDACIJOS: 

 

Organizatoriai rekomenduoja, prieš dalyvaujant bet kurios sporto šakos varžybose, pasitikrinti sveikatą.

Prieš "Vilties laipiojimas" varžybas visi dalyviai patvirtins atsakomybę už savo sveikatos būklę pasirašydami sutikimą su laipiojimo centro taisyklėmis.

Su savimi turėkite judesių nevaržančią sportinę aprangą ir švarią avalynę.

 

 APDOVANOJIMAI: 

 

Apdovanojami 3 daugiausia balų surinkę dalyviai 2 grupėse: moterys ir vyrai.

Apdovanojimai vyks Scala Dream laipiojimo klube 40 minučių po paskutinės startinės grupės - 17:40. Tikslus laikas bus praneštas po išankstinės registracijos pabaigos.

 

 ORGANIZATORIAI IR VYKDYTOJAI: 

 

Šv. Pranciškaus Onkologijos centras

Scala Dream laipiojimo uolomis centras

 

 REZULTATAI