Gimtadieniai

Kur švęsti vaiko gimtadienį? Tai yra klausimas kuriuo kiekvienais metais užsiduoda tėveliai rengiantys savo atžalos gimtadieno šventę. Ir iš tikrųjų, norisi, kad gimtaidienis praeitų linksmai, su netikėtomis maloniomis staigmenomis, būtų įdomus ir vaikams ir tėvams, o gal ir seneliams bei tėvų draugams, kurie irgi ateis į jauno gimtadieninko šventę.

 

Kiekviena Scala dream laisvalaikio centro šventė yra nuotykis. Kopdami į viršų, įveikinėdami linksmą kliūčių ruožą komandoje, sužinodami naujus dalykus apie laipiojimą ir Pasaulį kiekvienoje šventėje gimtadienio dalyviai patyria tikrus jausmus. Kas ypač smagu - dalyvauti gali ir vaikai ir suaugę, o tai sukuria ypatinga artumo ir bendrumo atmosferą!

 

Mūsų vedėjai nuo pradžių ir iki paskutinės akimirkos organizuoja šventę, kuri vyksta sklandžiai, jaukiai, ir ilgam palieka gerus įspūdžius ir jaukius prisiminimus jubiliatui bei visiems gimtadienio svečiams.

 

Į šventę galima atsinešti savo vaišes, užsisakyti karštų gėrimų ir ledų. 

 

Jums tereikia išsirinkti labiausiai patikusią gimtadienio programą ir ateiti pas mus. Iki pasimatymo Scala Dream laisvalaikio centre! 

 

GIMTADIENIŲ PROGRAMOS:

 

                                                  

       

Informacija

 

ATSAKYMAI Į KLAUSIMUS

 

 

*programa gali būti pritaikyta pagal individualius poreikius

 

                                                                                                                                                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skambinkite vaikų švenčių/renginių klausimais (nuo 12 val. iki 19 val.): Tel. +370 672 27189

Rašykite: info@scaladream.com