Tinklaraštis

Kada, jei ne dabar: 2018 metai su treniruočių programa 
„Scala Dream“ komanda sveikina visus su atėjusiais naujais 2018 metais! Mes linkime visiems puikios savijautos, sveikatos, pasiektų nustatytų tikslų tiek sporte, tiek asmeniniame gyvenime. Na, o mes, kaip visada esame ir busime pasirengę judėti į priekį ir tobulėti kartu su Jumis.
 
Taigi, 2018 prasidėjo. Laikas eina, viskas keičiasi ir gyvenimas eina toliau :) Čia norime dar kartą pasidžiaugti, kad jau 2020 metais olimpinėse žaidynėse Tokijuje pirmą kartą vyks laipiojimo varžybos. Todėl sporto komandos iš viso Pasaulio jau ruošiasi ir planuoja savo treniruotes. Laipiojimo populiarumas didėja. Šiuolaikinis laipiojimas tampa prieinamas ne tik sportininkams, bet ir žmonėms, nesusijusiems su varžybomis.
 
Mes irgi nestovime vietoje ir šiais metais planuojame ne tik sporto renginius ir keliones į uolas į naujas vietas, bet ir naujų paslaugų įvedimą mūsų centre. Kiekvienas gali atvykti į "Scala Dream" laipiojimo centrą ir išbandyti savo jėgas.
 
Tiems, kurie mėgsta lipti ir nori mokytis savarankiškai, dabar mes siūlome:
 

1 naujas geras kainas ir neribotus laipiojimo abonementus „Scala Dream“ laipiojimo centre   kainoraštis ;

2 treniruočių plano sudarymą savarankiškam laipiojimui.

 
Šiandien mūsų treneriai yra vieni iš labiausiai patyrusių Lietuvoje. Dauguma treniruočių metodų ir planų buvo parengti ir išbandyti praktiškai ir atnešė laimėjimus tiek sportininkams tiek ir naujokams ir mėgėjams. „Scala Dream“ sportininkai gali džiaugtis laimėjimais Lietuvos suagusiųjų ir jaunimo čempionatuose, bei įvairiuose tarptautiniuose varžybose. Naujokai ir mėgėjai gali pasidžiaugti savo labai įvairiais asmeniniais sportinias pasiekimais.
 
Kam gi reikalingas treniruočių planas? Planas - tai veiksmų seka, lemianti rezultatą. Mūsų treniruočių planai savarankiškam laipiojimui skirti laipsniškam individualių sportinių tikslų siekimui. Tikslai gali įtraukti ne tik tam tikro sudėtingumo laipiojimo trasų įveikimą, bet ir jėgos, ištvermės, lankstumo arba konkrečių raumenų grupių vystymąsi, svorio kontrolę, koordinacijos ir balanso gerinimą, sąmoningumo ir koncentracijos tobulinimą. Toks specialiai paruoštas treniruočių planas atitinka asmeninius tikslus, sportuojančio fizinę formą.
 
Kaip pradėti sportuoti? Reikia:
 
1. pradėti norėti;
2. ateiti į „Scala Dream“ ir kartu su treneriu sudaryti asmeninį treniruočių planą;
3. pradėti.
 
Nes, kada, jei ne dabar? Taigi, viskas labai paprasta. Laukiame Jūsų laipiojimo centre „Scala Dream“ ir linkime sveikatos ir sėkmės ateinančiais metais!
 
 
“Scala dream” komanda