Tinklaraštis

7 priežastys nevažiuoti į Kalymnos  

 

1. Kalymnos saloje Jūs nepamatysite gražių vaizdų

Visi vaizdai yra pakankamai įprasti mūsų akiai. Ryškiai mėlyna indigo spalvos jūra su perėjimais į daugaus žydrumą, šimto įvairių rudai-oranžinių atspalvių uolos su kalanetais, urvai ir kalnai.  Tas nuolatinis vaizdas iš erdvaus balkono į Telendos salą ir laivelius. Figmedžiai ir palmės. Graikiški namukai ir jų durys. Žodžiu, visa tai ką kasdien matome Lietuvoje.
 

2. Jūs negalėsite daug laipioti

Saloje yra tik apie 1000 laipiojimo maršrutų nuo 5-kų iki 9-kų. Ar jų tikrai užteks 2 laipiojimo savaitėms?
 

3. Jūs negalėsite pasimėgauti saule

Nes šilta pietietiška saulė bus kasdien.
 

4. Kalymnos saloje Jūs neturėsite ką veikti, jei/ kai Jūs nelaipiojate

Tikrai. Ar gi rytinė joga, važinėjimas su motoroleriais po salą, kelionė su laiveliu ir maudynės,  bendravimas su vietiniais žvejais, medaus festivalis ir vakarai geroje kompanijoje yra pakankamai įdomi veikla?
 

5. Kalymnos saloje nebus ką valgyti

Be kalmarų pagamintų ant grotelių, kitų jūros gėrybių, vietinių skanėstų, graikiškų salotų, vietinio sūrio ir "giros" ir "souvlaki" valgyti nebus ką.
 

6. Jūs neišbandysite naujų potyrių

Nes daugeliui mūsų visos dienos poros-trejeto šimtų metrų „multi-pitch“ maršruto įveikimas su komanda yra kasdieninė veikla.
 

7. Jūs nepailsėsite

Kaip galima pailsėti vietoje, kuri yra vadinama laipiotojų rojumi, kurioje kasdien šviečia saulė, yra šilta jūra, daugybė laipiojimo maršrutų, o kelionės organizatoriai verčia Jus apie nieką negalvoti, valgyti jų pagamintą maistą arba jūros gerybes vietinėje kavinukėje, užsiimti laipiojimu ir joga, maudytis, būti saulėje ir pasikrauti nauja energija.
 
Jeigu vis dar svarstote apie kelionę į Kalymnos įvertinkite visus šiuos septynis punktus.
 
Dėl 2018 @scaladream laipiojimo, jogos ir laisvalaikio kelionės į Kalymnos susisiekite su mumis ir sužinokite čia.
 
Nuoširdžiai Jūsų,
#scaladreamteam